background

Neden Sanita Diş Hastanesi'ne Güvenebilirsiniz?

Neden Sanita Diş Hastanesi'ne Güvenebilirsiniz?

Neden Sanita Diş Hastanesi'ne Güvenebilirsiniz?

Diş sağlığı, genel sağlığımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Diğer hastalık ve rahatsızlıklardan farklı olarak ağızda herhangi bir problem yaşamayı görmezden gelmek çok kolay değildir. Tüm gün boyunca ruh halinizi önemli ölçüde etkileyebilir. Bunu aşmanıza yardımcı olacak güvenilir bir diş hastanesi ve diş hekimi bulmanız oldukça önemlidir. 

Son zamanlarda yerli ve yabancı basında ve sosyal medya platformlarında ön plana çıkan haberler, güvenilir ve etkili sonuçlar sunan diş tedavileri için Türkiye’ye seyahat eden hastaların deneyimlediği olumsuz sonuçlardan bahsediyor. Bu nedenle, Sanita Diş Hastanesi’nde tedavi olmayı düşünen Türkiye’de veya yurt dışında yaşayan hastalar için belirtmek isteriz ki; Türkiye’nin ilk dijital diş hastanelerinden biri olarak dünyanın dört bir yanından gelen hastalara tedavi hizmetleri sunan Sanita Diş Hastanesi, bu olumsuz deneyimlere sebep olmamak için etik ilkelere bağlı ve profesyonel bir yaklaşımla çalışmaktadır. 

Sağlık Turizmi belgesine sahip Sanita Sağlık Grubu, alanında uzman ve yıllar içinde edinilmiş deneyime sahip doktorlar, hasta koçları ve hasta koordinatörleri ile çalışmaktadır. Tedavisi tamamlanan hastalar, Sanita Diş Hastanesi’nin “Etik Hattı” ile iletişime geçerek akıllarındaki tüm soruları sorabilir. 

Etik ilkelere sahip, alanında uzman ve deneyimli bir diş hastanesinden tedavi hizmeti almak isteyen hastaların gerekli araştırmayı yapması büyük önem taşımaktadır. Bu konuda dikkat edilmesi gerekenleri sizler için derledik. Yine de sorularınızı sormak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. 

Bir diş hastanesine güvenmek için nelere dikkat edilmelidir? 

  • Tedavi olacağınız diş hastanelerinin sosyal medya hesapları, gereken bilgileri vermeyebilir. Bu nedenle diş tedavisi hizmeti almadan önce seçtiğiniz diş hastanesine giderek, muayenehaneleri ve kullanılan ekipmanı kendi gözlerinizle görmelisiniz. Sanita Diş Hastanelerini İstanbul’daki Kadıköy-Şişli ve İzmir’deki Bayraklı kliniklerinde ziyaret edebilirsiniz.
  • Tedavi kararı almadan önce diş hastanesinin çalıştığı diş hekimlerinin nitelikleri ve deneyimleri hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Sanita Diş Hastanesi’nde hizmet veren kadro hakkında detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz. 
  • Diş hastanelerinin sosyal medya hesaplarındaki “Öncesi & Sonrası (Before & After)” görsellerinin her zaman gerçeği yansıtmayabileceğini akılda bulundurmalısınız.
  • Tedavinizle ilgili herhangi bir aksi durumda sigorta kapsamında olup olmadığını hizmet alacağınız diş hastanesinden ya da ilgili kurumdan öğrenebilirsiniz.