background

Sanita Dijital Laboratuvarı

Sanita Dijital Laboratuvarı

100% Dijital Diş Hekimliği
Tamamıyla dijital altyapı ile çalışan Sanita Sağlık Grubu’nun laboratuvar teknolojileri tedavi sürecinde mükemmeliyetçiliği hedefler.
“Sanita Sağlık Grubu’nun dijital laboratuvarı klinik katlarının içinde yer alır. Dijital ölçülendirme ile elde edilen hatasız veriler, zaman kaybetmeden laboratuvarda modellenir.”
Sanita Sağlık Grubu’nun Dijital Laboratuvarı Nasıl Çalışır?
Klinikten gelen hasta ölçüleri tamamen kişiye özel dijital ölçü tekniği ile elde edilir. Dolayısıyla laboratuvar süreçleri de dijital olarak ilerler. Genel ağız içi tarama ölçüleri 3D yazıcı ile model haline getirilir. Planlanan diş restorasyonları özel dijital gülüş tasarımı programında hasta fotoğrafları ile birleştirilerek kişiye uygun tasarım yapılır. Tasarımın 3D printerdan bir kopyası çıkartılıp hasta ağzında test edilir. Bu aşamada tasarımı yapan teknisyenimiz de hasta başında birebir canlı olarak tasarımı ağız içinde görmüş olur. Gerekli düzenlemeler hekim-hasta-teknisyen üçlüsünün konsültasyonu ile yapılır ve final restorasyonu için yine bilgisayar destekli CAD-CAM cihazları kullanılır.

Sanita Sağlık Grubu’nun Dijital Laboratuvarının Avantajları Neler?
-Laboratuvarımız başka bir binada veya hastane içinde ulaşıma kapalı bir yerde değil aksine tüm hastalarımızın rahat bir şekilde görebileceği klinik katlarının içindedir.
-Laboratuvar işlemleri için bekleme süresi olmaz.
-Laboratuvar uzmanları ile iletişim sorunu yaşanmaz.
-Kullanılan tüm restoratif malzemelerin marka ve kod bilgileri hastalarımıza bir sertifika
olarak verilir.

banner

Randevu Al

Web sitemiz üzerinden online olarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sanita Özel Diş Hastanesi İstanbul - İzmir